יצירה מקורית

הכתיבה הייתה עבורי מאז ומתמיד כלי ביטוי מרכזי, מזור לנפש, דרך לתקשר עם העולם באופן ייחודי, ומקור להרבה סיפוק, חיוך והנאה.

בגיל צעיר מאוד התחלתי להתנסות בכתיבה. נראה כי ביום שלמדתי לחבר אות לאות – המילים התגלגלו להן לחרוזים. מגרש משחקים ענק נפרש לפניי! בגיל 7 אף זכיתי לראשונה בתחרות כתיבה (בעיתון "הארץ שלנו"). הפרס היה שעון יד דיגיטאלי – דבר חדש בארצנו!

בהמשך הגיע גיל ההתבגרות הסוער, שבו הכתיבה שימשה לעיתים כחבל הצלה ממש. בשנים אלה הרגשתי שכשאני כותבת, אני מצליחה להתעלות מעל לכל הסערות, ואפילו להוציא מהן משהו טוב. להתחזק.

בשנים העיקריות של חיפוש הדרך שלי (שמן הסתם ממשיך גם היום…) הרגשתי שבאמצעות הכתיבה אני מקבלת מתנות מן השמיים ממש! תובנות שנשלחות אליי מלמעלה, ושאותן אני מוזמנת לחלוק עם אחרים. החוויה של כתיבת שיר אישי – המצליח לגעת באנשים אחרים במקום הכי עמוק ולרגש אותם – היא תחושה שקשה לתאר אותה במילים… אצלי היא מלווה בהכרת תודה עצומה.

והשירים התפתחו לדיאלוגים ולמקאמות (סיפורים קצרים מחורזים), וההומור, שהיה גם הוא חלק מהכתיבה שלי, הלך ותפש לו מקום יותר מרכזי. איזו תחושה של הנאה עולה מהיכולת לגרום לאנשים אחרים לצחוק באמצעות מילים שכתבת! בהמשך הדרך הצטרפו גם סיפור לילדים (שבימים אלה אני מעבדת למחזמר…), סיפורים קצרים למבוגרים (שכתיבתם דורשת ממני להתאמן על אורך הנשימה), והעט עוד נטויה….

אני מזמינה אתכם לטעום מהמגוון (מידי פעם כדאי "לקפוץ" לכאן ולראות אם נוסף משהו חדש). ואם התעורר בכם חשק לעוד – אתם מוזמנים להופעות!