המופע "דברים שרואים משם" מבקש להעביר את הצופה בו חוויה שתישאר לאורך זמן. בין אם מדובר בחוג חברים, ביום הולדת 60, במופע לסניף של הבנק בתחילת שנת הכספים (כשהאופטימיות עדיין באוויר), או לצוות חדר מורים בסוף שנה (כשכבר ממש, אבל ממש קשה לנשום…) – למופע הזה יש דרך קסומה משל עצמו לקרב בין הצופים בו ולייצר תחושה של יחד.
 
הניסיון המצטבר של 15 שנות הופעות בכל רחבי הארץ, במסגרות רבות, כאלה ואחרות – לימד אותי כמה דברים על מהו "טעם הקהל", ואיך אני יכולה לשלב בו את הקול המיוחד שלי להנאת שני הצדדים. במופע המקורי אנקדוטות מהחיים, בדיחות, שירים, ועוד הפתעות מכל טוב.
 
המטרה העומדת תמיד לנגד עיניי, היא לספק חוויה של התרוממות רוח. מפגש חם ואינטליגנטי, מצחיק ומרגש, הפותח את הלב ונוגע בחומרים מהחיים של כולנו (ילדות, הורות, זוגיות, עשיית שינוי בחיים, חשיבה אופטימית, מי ומה אנחנו הישראלים, חיפוש הדרך, ועוד ועוד), להגיש מופע מקורי ויוצא דופן, שעונה לחתך טעמים רחב, ושילווה את הצופים בו לזמן רב.
 
המופע מגוון ועשיר ומתאים לאירועים ולקהלים שונים בהיקף מצומצם או נרחב: חברות ועסקים, חוגי חברים, צוותי חינוך וטיפול, יישובים, מתנ"סים וקהילות, ימי הולדת, ועוד.

 

דברים שרואים משם – מופע

ב-15 השנים בהן אני מופיעה פגשתי מאות קבוצות, בהרכבים מגוונים ושונים. כמעט תמיד התבקשתי להצחיק עד דמעות (אחרי הכל, כולנו אוהבים לצחוק…) – אבל הרשיתי לעצמי גם לרגש עד דמעות…

כי עבורי, מופע מבדר – שעושה זאת באינטילגנטיות – זה יופי…
אבל מופע, שבקצה של הצחוק המתגלגל מצליח גם לגעת ולרגש – זה הרבה יותר מכך!